Hakkımızda

 

 

Gökkuşağı Organizasyon sizlere sadece Bafra`da değil Samsun ve çevresinde de hizmet vermektedir. Düğün, kına, nişan, söz, sünnet gibi organizasyon ve etkinliklerinizi sizler için düzenler hayalinizdeki geceyi yaşatmayı hedefler.
Tüm organizasyon ve etkinliklerinize ihtiyacınız olan bütün tasarım ve konsept ürünleri sunuyoruz. Düğün organizasyonu için; gelin damat masası, konuk masa ve sandalyeleri, ses-sahne ışıklarıyla hayallerinizdeki düğün organizasyonunu sizlere sunuyoruz.

Nişan ve kına paketlerimizde tam sizlere göre, kına için; kına tahtı, karşılama panosu, gelinin arkadaşları için kaftan, hediyelik kına, el mumu, tef, nedime tacı, rengarenk kemeri, testi, davul ve bendir nişan için; nişan masası, karşılama panosu, hediyelikler, nişan tepsisi, arka planı sizlere sunuyoruz.Sünnet merasimlerinizde de sizleri yalnız bırakmadık. Çocuğunuza özel sünnet tahtı, özel sünnet ikramları ve çocuklarınıza özel giydirebileceğiniz sünnet kıyafetleri ile eşsiz masa ve sandaliyelerimiz ile sizlere güzel bir gece yaşatmayı hedefliyoruz.

Gökkuşağı Organizasyon olaraktan bu özel günlerinizde yanınızda olmaya devam edeceğiz